top
o nás, naše dovednostigalerie, referenceWebdesign & další grafikakontakty + odkazyHomepage Momento.cz
Vítejte v sekci zabývajíci se webdesignem a grafikou.

historie
Mojí první webovou stránku jsem vytvořil v roce 2002. Od té doby uplynul nějaký čas, kdy jsem se učil a roku 2004 historiejsem začal vytvářet další řadu webových stránek převážně však stále pro soukromé účely na doménách zdarma. Zlom nastal roku 2006, kdy jsem dostal mojí první větší zakázku a začal jsem dělat weby pro různé firmy.

profil
V současnosti neoficiálně vystupuji pod obchodním jménem Crank Design™.
Důležité je, že mě tato práce baví a každou mou zakázku dělám srdečně, jak nejlépe umím. Stále se zdokonaluji a rozšiřuji spektrum svých možností. V současné době ovládám HTML, CSS kaskádové styly a pracuji s Java Scriptovývy aplikacemi. V současnosti se učím také PHP. Moje práce je unikátní v tom, že nejsem na nikom závislý a celý web udělám od kostry sám.Grafické návrhy tvořím v Adobe Photoshopu a Adobe Ilustratoru. Následně pokračuje předělání do HTML. Fotky si sám nafotím (pokud možno), grafiku sám vytvořím. Pro web zřídím vhodný webhosting a koupím doménu. A následně se i starám o správný chod stránek a spravuji aktualizace. Tím pádem mám o stránkách dokonalý přehled. historie logaVše se snažím udělat, jak jen nejlíp umím, k naprosté spokojenosti zákazníka.

V současné době se specializuji na SEO (optimalizace pro vyhledávače) tak, aby Vaše stránky byly snadno k nalezení ve vyhledávačích podle klíčových slov. To je v dnešním světě asi nejdůležitější.

Vytvoření webových prezentací na klíč od zakoupení domény až po zařazení do vyhledávačů!

Postup tvorby webových stránek:
1. vytvoření grafického návrhu stránek. 2. po schválení, výroba stránek, zakoupení domény. 3. testování správnosti, spolehlivosti a rychlosti vytvořených stránek. 4. spuštění stránek na hostitelský server a zařazení do vyhledávačů. 5. aktualizace sekcí stránek podle potřeby objednavatele.
[nahoru]

webdesign
Pro Vaší firmu jsem schopen vytvořit nejen vkusné webové stránky, ale dokážu navrhnout logo, dokážu vytvořit na přání firmy bannery, mapy, CD nebo magazín covery, grafiku pro tisk letáků, poukázek, pozvánek, vizitek, brožur a dalších dokumentů, vytvářím design jídelních lístků, kalendářů, PF-ka a dalších grafických materiálů...
[nahoru]   ukázky grafiky v novém okně

webmaster
Máte webové stránky, o které se Vám nikdo nestará? Chcete provádět rychlé změny obsahu Vašeho webu, ale nechce se Vám věčně čekat než si zřizovatel Vašich stránek na Vás udělá čas a vloží nové informace mnohdy za přemrštěné ceny? V tom případě jste tu správně. Nabízím rychlou správu obsahu Vašeho webu za přijatelnou cenu. Stačí mi napsat a domluvit se na spolupráci. Zaručuji rychlé vkládání nových textů a fotek do 24 hodin i tvorbu úplně nových sekcí a to vše za 200 kč za hodinu.

Weby, které spravuji:
royalcanin.czProdejce nejkvalitnějších krmiv pro kočky a psy na světě. Kompletní naplnění obsahu do redakčního systému firmy a do online databáze produktů.
hotelalbatros.czčtyřhvězdičkový hotel v Prachaticích. Stránky jsem převzal po jiném webmasterovi. Web spravuji už několik let a starám se o jeho aktuálnost.
jazykovestudiojam.czWebové stránky byly vytvořeny dle šablony redakčního systému Banán. Vkládal jsem do něj veškerá data nově vznikajícího jazykového studia.
hotelklika.czHotelový web jsem převzal po jiném webmasterovi, který byl hodně drahý a pomalý. Od té doby se starám o jeho aktuálnost, inovuji plno sekcí a navíc spravuji i další rezervační portály a sociální sítě k tomuto objektu a starám se o marketing.
[nahoru]  

reference
hotové prezentace:
odsborsov.czStránky pro místní sdružení Občanské demokratické strany v Boršově nad Vltavou byly vytvořeny krátce před komunálními volbami 2010 s jednoduchým informačním charakterem pro voliče.
calibrecb.czNová firma Calibre poskytuje svým zákazníkům komfortní dovoz těch nejkvalitnějších krmiv pro koně, psy a kočky přímo až do domu v okolí Českých Budějovic. Firma dále prodává i doplňkový sortiment a poskytuje poradenství s chovem domácích mazlíčků. Tento projekt není internetovým obchodem, nýbrž online katalog produktů s možností přímé objednávky.
Firma byla zrušena.
bellamontana.euČeský apartmánový hotel v sousedním rakouském zimním středisku Fügen v oblasti Zillertalu nabízí ubytování a doplňkové služby nejenom v zimě. Stránky byly vytvořeny plně v CSS stylu v české a anglické jazykové mutaci.
Stránky převzal nový majitel a postupně je upravuje.
vizazgabriela.czFirma Vizáž Gabriela působí v Českých Budějovích a poskytuje především poradenskou činnost v oblasti vizážistiky a image. Stránky byly vytvořeny pro lepší propagaci těchto služeb. Navržen byl mladistvý pop-art design
saunaslavia.czSauna Slavia působící v areálu plaveckého stadionu Slavia Praha poskytuje pro své hosty saunu pro dámy i pány, solárium, širokou nabídku speciálních masáží, detoxikční programy a řadu speciálních balíčků. Pro firmu jsem zhotovoval veškerou grafiku na klíč: webové stránky, logo, vizitky a další propagační materiály. Stránky mimo provoz
fitnesspm.czFitness centrum P+M působící v Prachaticích nabízí své služby v oblasti posilování s profesionálními trenéry, solária a masáží. Nový web shrnuje základní informace o centru pro stálé i potenciální klienty. Statická konstrukce se scriptovým menu. Stránky jsou mimo provoz
sokol-kremze.czVytvoření nové webové stránky shrnující informace o oddílech v tělocvičné jednotě Sokol Křemže. Stránka poskytuje základní informace o této organizaci pro veřejnost a nabízí aktuální informace a výsledkové listiny pro své členy. Velmi jednoduchý design. (již není aktuální verze)
orientspa.czKomplexní řešení nové grafické podoby relaxačního a regeneračního wellness centra v Českých Budějovicích. Náplní mé práce bylo nafocení všech terapií a prostor, a vytvoření přehledné CSS prezentace s četnými aktualizacemi.
samyah.czInternetová prezentace orientální taneční školy Samyah působící v Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou, Veselí nad Lužnicí a v Táboře. Kompletně sestavená stránka v orientálním designu a barvách firmy. Použité technologie: HTML, CSS a SEO.
statekhappyhome.czWeb pro Statek Happy Home v Novohradský horách za účelem pronájmu chalupy. Použité technologie: HTML, CSS, Flash, java script + vlastní fotografie.
vitalym.czWebové stránky High Care Centra Vitalym zabývajícím se diferencovaným ošetřením celulitidy je navržen v barvách jejich loga za pomocí HTML, CSS stylů a Flashovou prolínačkou. Pro firmu dále vytvářím další grafické práce.
atriumhotel.czJednoduchý přehledný web pro Hotel a Restauraci Atrium ** v Českých Budějovicích za použití html, css, java script stylů + fotografie. (již není aktuální verze)
snowboards.wz.cz / liana.wz.czTenhle web se zaobírá zimním LIANA teamem. Naleznete na něm riders, popisy zimních středisek, ale především mraky fotek. Freestyle a freeride na snowboardech! Tento web přes zimu opravdu žije již od roku 2003.
[nahoru]

cenik
Co se ceny týče, je to dosti individuální. Záleží na konkrétních přáních klienta. Svou složitostí, strukturou, jazykovými mutacemi, optimalizací pro vyhledávače a mnoho dalšími se cena vypočítává. Nicméně, jako student mám menší nároky než profesionální konkurenti. Více se domluvme osobně dle požadavků.
[nahoru]

kontakt
Petr Klika
tel.:   +420 776 601 099
email: pklika@momento.cz
skype: crankcz My status
facebook: Petr Klika
[nahoru]

formular

© 2007-2010 CD TopList